Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 19.12.2018, 18:39

Прелеснянська

     ЗОШ І-ІІІ ст.


 Наші контакти

Меню сайту
Категорії розділу
Новини освіти [16]
Шкільне життя [78]
Випускникам школи [3]
Новини сектору освіти ЧОТГ [7]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 20
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
QR-КОД
Головна » 2018 » Червень » 24 » Звіт директора Прелесненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради Бондаренко Любові Юріївни про функціонування та розвиток навчаль
19:11
Звіт директора Прелесненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради Бондаренко Любові Юріївни про функціонування та розвиток навчаль
ІІ Результативність навчально-виховного процесу
Результати праці – це основний показник діяльності навчального за-кладу. Одним з найважливіших результатів є якість навчання.

Зведена таблиця про успішність учнів за 2017-2018 н.р.

клас 1-3 б. 4-6 б. 7-9 б. 10-12 б. Якість знань
2 1 2 6 2 73%
3 0 6 4 1 45%
4 0 3 3 0 50%
5 0 5 2 54%
6 0 5 5 1 54%
7 0 9 4 0 30%
8 0 10 2 1 22%
9 1 55 1 3 40%
10 0 4 2 0 33%
11 0 7 3 1 36%

Результати ДПА у 4 класі

Кількість учнів предмет 1-3 б. 4-6 б. 7-9 б. 10-12 б. Якість знань
6 Укр..мова 0 3 0 3 50%
6 математика 0 3 0 3 50%

Результати ДПА у 9 класі

Кількість учнів предмет 1-3 б. 4-6 б. 7-9 б. 10-12 б. Якість знань
10 Укр..мова 0 3 4 3 70%
10 математика 0 4 3 3 60%
10 Англ..мова 0 2 5 3 80%

Результати ДПА,проведеної у формі ЗНО

предмет Кількість учасників 1-3 б. 4-6 б. 7-9 б. 10-12 б.
Українська мова 11 2 6 3 -
Математика 6 - 5 1 -
Біологія 6 - 6 - -
Історія 5 - 4 1 -
Географія 1 - - 1 -
Хімія 4 1 - 2 1

2.1.1 Робота з обдарованими учнями
Вступ
У школі є певний досвід із організації психолого-педагогічного супроводу обдарованих дітей,представлений такими етапами:
1.Виявлення здібностей та обдарувань учнів
2.Залучення обдарованих дітей до роботи гуртків та факультативів.
3.Проведення нарад із вчителями, керівниками НМК для ознайомлення зі списками обдарованих дітей, завданнями, які стоять перед кожним педагогом.
4.Робота шкільного НТУ «Інтелект»
5.Організаційні заходи щодо залучення учнів до вступу в шкільний осере-док МАН
6.Організація роботи шкільного осередку МАН, НТУ
7.Участь школярів у проведенні предметних тижнів
8.Діяльність гуртків з метою розвитку обдарованості
9.Створення умов для систематичного підвищення майстерності вчителів, які працюють з обдарованими дітьми.
10.Індивідуальна підготовка учнів до предметних олімпіад
11.Участь школярів у І, ІІ, ІІІ етапах предметних олімпіад з базових дисциплін
12.Підготовка робіт до захисту в МАН
13.Тренінгові заняття для дітей з психологом.
14.Надання порад батькам, які прагнуть розвивати здібності своїх дітей.
15.Методичні консультації «Шляхи індивідуалізації навчання відповідно до потреб обдарованих дітей».
16.Змістовна позанавчальна робота:організація тренінгів,залучення учнів до громадської роботи
17.Залучення викладачів ДДПУ

Розділ І
Участь у масових заходах, проведених упродовж 2017-2018 н.р.

1.Брейнстормінг на тему «Формування лідерських навичок учнів старших класів шляхом залучення їх до вирішення проблем розвитку ОТГ».
2. Патріотичний пошуково-пізнавальний фестиваль «Скарби моєї родини»(для учнів 5-11 класів шкіл громади)
3. Інтелектуальна гра для учнів 5-6 класів шкіл громади «Крок до зірок»
4. Інтелектуальна гра «Ерудит -2018» для учнів 4-х класів шкіл громади
5.Міжшкільна науково-практична конференція «В науці сила і в науці слава!» із запрошенням викладачів Донбаського державного педагогічного університету та презентацією СТЕМ-проекту Прелесненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
6.Свято «Гімн обдарованості» (нагородження обдарованих учнів)
7. Інформаційний тренінг для учнів громади в рамках проекту «ZERO WASTE SCHOOL»
8.Військово-патріотична гра «Джура»
9.Дослідницька подорож “Україна очима Олекси Тихого” стежками рідного краю за маршрутом Прелесне — Запоріжжя — Дніпро — Прелесне (поїздка організована за сприяння обласного центру туризму та краєзнавства для учнівської молоді)
Розділ ІІ
Результативність участі учнів у олімпіадах, конкурсах та інших заходах
Назва заходу Учні місце
МАН Букатенко Радмила
Козирьова Юлія
Хоронько Яніна
Винник Альона
Крюченко Максим
Щербакова Аліна
Обласний фестиваль «Шукай краси, добра шукай!»
6 учнів учасники
V Всеукраїнський конкурс есе «Я-європеєць»
Хоронько Яніна учасниця
Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді
«Моя батьківщина – Україна»
Букатенко Радмила

Щербакова Аліна ІІ місце у об-ласному етапі
учасник
Огляд-конкурс учнівських презентацій «Мій план здорового способу життя» Пархоменко Єлизавета
Тихонова Карина
Винник Олег
Приймак Кіра учасники
Наукова конференція у ДДПУ Учні 2-11 класів дипломанти
Міжнародні конкурси та ігри
(«Соняшник»,
«Бобер», «Sunflower», «Колосок»
та інші учні Золоті та срібні сертифікати
Всеукраїнська конференція в ДДПУ. Науково-пошукова робота з теми
«Родильна обрядовість у життєдіяльності мешканців
Прелесного й Майдана».
Щербакова Аліна Сертифікат учасника
Всеукраїнської
науково-практичної
конференції

Етнографічна експедиція
9 учнів Зйомка телеканалу «ДоТеБе»
Відкрите засідання
гуртка «Юні музеєзнавці» 8 учнів Зйомка теле-каналу «До-ТеБе»
Науково-пошукова робота з теми «Голодо-мор 1947 року»
8 учнів Зйомка теле-каналу «До-ТеБе»
Всеукраїнський мовно-літературний
конкурс
ім. Т.Г. Шевченка Приймак Кіра
Винник Альона
Щербакова Аліна
Крюченко Кирило

І
І
ІІІ
ІІІ
І етап Всеукраїнських олімпіад:
Зарубіжна література Козирьова Юлія І
Щербакова Аліна І
хімія Винник Альона ІІІ
Букатенко Радмила І
фізика Крюченко Кирило ІІ
Рязанцева Дар’я ІІІ
астрономія Крюченко Максим І
біологія Щербакова Аліна
Щербакова Аліна
Козирьова Юлія ІІ
ІІІ
І
математика Винник Альона І
Крюченко Максим ІІІ
Українська мова та література Рязанцева Дар'я ІІ
Щербакова Аліна
ІІІ
Мовний конкурс ім.П.Яцика Лубенець Наталія
ІІ
Кичко Альона
ІІ
Крюченко Кирило ІІ
Рязанцева Дар'я
ІІІ

До участі у обласному етапі Всеукраїнських олімпіад запрошені:
Хімія – Букатенко Радмила
Математика – Винник Альона
Астрономія- Крюченко Максим
Таким чином,маємо високу результативність роботи з обдарованими учнями: підготовлено 4 учасника конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Букатенко Р.,Щербакова А.,Винник А.,Крюченко М.),учениця Букатенко Р. стала учасницею фінального етапу конкурсу-захисту у м.Київ, 2 учнів брали участь у конференції в м.Покровськ,на міжшкільній науково-практичній конференції учні школи представили СТЕМ-проект,стали переможцями олімпіад у громаді та учасниками обласних олімпіад. Педагогічний колектив Прелесненської ЗОШ І-ІІІ ступенів упродовж року належним чином спрямовував свої зусилля на повне забезпечення навчально-виховного процесу відповідно до вимог Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», а також на виконання інструктивно-методичних листів МОН, рекомендацій департаменту освіти Донецької ОДА та відділу освіти Черкаської селищної ради.

Банк даних
обдарованих та талановитих дітей

Орга-ніза-торські
здібно-сті Академічні здібності Худо-жні здібно-сті Творчі здіб-ності Фізичні зді-бності
Лінгвіс-тичні
(глибокий інтерес до чи-тання, гарна пам’ять, вміє ри-мувати, багатий лексичний запас) Матема-тичні
(швидко вирішує подумки задачі, лю-бить лічбу, головолом-ки, експе-рименти ) Приро-дознавс-тво
(інтерес до приро-ди, при-родн. дос-лідів) (навчання без особли-вих зусиль,
чудово за-пам’ятовують, ана-лізують і узагаль-нюють. ) (малю-вання, ліплен-ня, ство-рення компо-зицій) (високий рі-вень креатив-ності, здат-ність творчо підходити до вирішення будь-яких за-вдань) (до спорту, танців)
Прий-мак
Кіра-6
Ма Винник Олег-5 Козире-ва Юлія-11 Щер-бако-ва Алі-на-9 Бука-тен-коРа-дми-ла-11 Хоронько Яніна-11 Крюченко Максим-7
Шеста-кова Мілана-3 Юрик Михайло-3 Букате-нкоРад-мила-11 Приймак Кіра-6 Кич-коА-льона-7 Приймак Кіра-6 Швець Андрій-11
Алаева Анаста-сія-3 Лубенець Наталія-5 Воло-діна Анас-тасія-7 Іващенко Елизавета-6 Зубко Па-вло-11
Рязан-цева Альбіна-2 Букатен-коРадми-ла-11 Скопіна Поліна-6 Хоронько Дмитро-7
Рязан-цева Дар’я-8 Рязанцева Дар’я-8 Хоронько Денис-7
Хоронь-ко Яна -11 Щербакова Аліна-9
Володі-на Ана-стасія-7
Лосева Яна-7
Тихоно-ва Ка-рина-4
Прий-мак Кі-ра-6
Крюче-нко Ки-рило-7
Крюче-нко Ма-ксим-9
Швець Андрій-11
Зубко Павло-11
Нагорна Аліна-9

Усього: 26 учнів

Профільність навчання
У навчальному закладі здійснюється методичний супровід допрофільної та профільної підготовки учнів. З метою забезпечення рівного доступу до здобуття якісної базової і повної середньої освіти, профільної та допрофесійної підготовки учнівської молоді у 2017-2018 навчальному році профільне навчання запроваджено у 10 та 11 класах, яким охоплено було 18учнів:
10 клас – поглиблене вивчення технологій;
11 клас – поглиблене вивчення біології та хімії.
Створено інформаційний банк даних програм варіативної складової навчальних планів для допрофільного і профільного навчанн у навчальному закладі на 2018-2019 н.р.
Переглядів: 53 | Додав: roshenka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Корисні посилання
Каталог - Сайти шкіл та освітніх закладів
  • Освіта.ua
  • Донецький інститут післядипломної педосвіти
  • Сектор освіти Черкаської громади
  • Черкаська громада
  • Міні-чат
    Календар
    «  Червень 2018  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
        123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    252627282930
    Архів записів

    Copyright MyCorp © 2018
    Створити безкоштовний сайт на uCoz